-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт входу в підвальне приміщення Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-002954-a
Завершена
92 279.66
UAH з ПДВ
Номер:
07eccb198ea74c43a429a2c9e3117edc
Внутрішній номер закупівлі:
29114391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-002954-a
Замовник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анциферова Марія Володимирівна +380322333316 lszsh44@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
92 279.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 10:41 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 10:41 - 14.05.2026 00:00
Аукціон:
з 14.05.2026 12:18
Період кваліфікації:
14.05.2026 00:00 - 14.05.2026 15:43
Період завантаження договору:
20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 279.66 Поточний ремонт входу в підвальне приміщення Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1