-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-000431-a
м’ясопродукти січень-березень 2019 р
Завершена
47 417.00
UAH з ПДВ
Номер:
d63cb6f420894a63843716e5919e074e
Внутрішній номер закупівлі:
2911352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-000431-a
Замовник:
Комунальний заклад "Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20514209
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька, Кам'янка -Дніпровська, вулиця Калинова, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тамара Миколаївна Татаринова kamenka.internat@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
згідно ст.35 п 4 Закону «Про публічні закупівлі».( Если заказчиком был дважды отменен тендер из-за отсутствия участников)
Очікувана вартість:
47 417.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясопродукти
Кількість
339 кілограм
Період постачання
28.01.2019 - 31.03.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ВІД-М»
Оскарження: 21.01.2019 14:56 - 27.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972718
-
Контактна особа:
Воскресенський В.М. +380676109422 internat.kd@ukr.net
-
Адреса:
69121, Украина, Запорізька, Запоріжжя, вул Товариська 37/96
Оскарження: 21.01.2019 14:56 - 27.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
47 417.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2019 14:58
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
95bd30b332aa4ed68b7c1f5ebd492f6e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-000431-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ВІД-М»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39972718
-
Контактна особа:
Воскресенський В.М. +380676109422 internat.kd@ukr.net
-
Адреса:
69121, Украина, Запорізька, Запоріжжя, вул Товариська 37/96
Номер договору:
№ 17-ПР
Сума договору:
47 417.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2019 08:59 - 31.03.2019 08:59
Дата підписання:
28.01.2019 08:59
Статус:
Підписаний