-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання металопластикових дверей код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-001240-a
Завершена
92 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
1b020418aa264949b5cf3bafe39791a4
Внутрішній номер закупівлі:
29112701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-001240-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41093479
-
Адреса:
57116, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н., с. Михайлівка, вул. Андрія Шептицького, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана БРОДЕЛЬ +380500188427 omskm_viddil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 09:36 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 09:36 - 13.05.2026 00:01
Аукціон:
з 14.05.2026 15:05
Період кваліфікації:
13.05.2026 00:01 - 15.05.2026 10:44
Період завантаження договору:
21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 500.00 Придбання металопластикових дверей код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби