-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональний комп’ютер, ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2026-05-04-013882-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8fd17fd4198940b8861a65a7a09031a3
Внутрішній номер закупівлі:
29111384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-04-013882-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003184
-
Адреса:
63460, Україна, Харківська область, місто Слобожанське, вул. Дружби, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Артемчук +380992801925 lili.art@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.05.2026 22:58 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2026 22:58 - 12.05.2026 00:00
Аукціон:
з 12.05.2026 11:25
Період кваліфікації:
12.05.2026 00:00 - 13.05.2026 20:22
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 код ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональний комп’ютер, ноутбук)