• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Торги не відбулися

900 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f72400e2287540a0a67404e7fa48dae8
Внутрішній номер закупівлі: 29109942
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-012433-a   
Замовник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Контактна особа: Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 16:45 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 16:45 - 12.05.2026 16:48
Аукціон: з 13.05.2026 14:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴900 000.00 Сіно лугове різнотрав’я (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)