• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм, кубовидний, митий (для поверхневої обробки дорожнього покриття).

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8fe32fca2b3b4800b54cc9334db0ef68
Внутрішній номер закупівлі: 29109393
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-011744-a   
Замовник: КП "Березанський комбінат комунальних підприємств виконавчого комітету Березанської міської ради"
Контактна особа: Войтенко Світлана Миколаївна +380634088233 KP_BKKP@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 16:26 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 16:26 - 12.05.2026 00:00
Аукціон: з 13.05.2026 12:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Щебінь гранітний, фракція 5-10 мм, кубовидний, митий (для поверхневої обробки дорожнього покриття).