• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо,бензин А-95 (по талонах)

Завершена

289 482.00 UAH з ПДВ
Номер: 4a9cb66fee36491687da5a769c6fedb8
Внутрішній номер закупівлі: 29109333
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-011825-a   
Замовник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Контактна особа: Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 289 482.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (по талонах)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 13532, Україна, Житомирська область, Квітневе, вул.Володимира Дідківського,5 На карті
бензан А-95 (по талонах)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 500 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 13532, Україна, Житомирська область, Квітневе, вул.Володимира Дідківського,5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЕНТИНА-2000"
Ціна пропозиції 289 482.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.05.2026 16:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 008687f4f2794efe86a5e38ec3e73081
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-04-011825-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЕНТИНА-2000"
Номер договору: 2026-05-04/3
Сума договору: 289 482.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 235.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.05.2026 16:18
Статус:
Підписаний