-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")
Тендер Prozorro UA-2026-05-04-011787-a
Завершена
1 800 780.00
UAH без ПДВ
Номер:
e5383ce3b6324626b373e5118d6f4b9b
Внутрішній номер закупівлі:
29109305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-04-011787-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрелецька Рита Олександрівна 380444612289 streletska-ro@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.05.2026 16:18 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2026 16:18 - 13.05.2026 14:00
Аукціон:
14.05.2026 12:18 - 14.05.2026 13:05
Період кваліфікації:
14.05.2026 13:05 - 09.06.2026 15:05
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 800 780.00 Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")