• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації, код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Торги відмінено

1 473 387.60 UAH з ПДВ
Номер: deb867adcd024c7cae01aa514e973698
Внутрішній номер закупівлі: 29108636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-011107-a   
Замовник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Контактна особа: Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 473 387.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 16:23 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 16:23 - 20.05.2026 00:00
Аукціон: 20.05.2026 12:29 - 20.05.2026 12:52
Період кваліфікації: з 20.05.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 0ffd089585d9415c9f30c9fd692f56d7
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Замовником, відповідно до положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, 04.05.2026 року було оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю: «Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації», код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація, ідентифікатор закупівлі № UA-2026-05-04-011107-a. Згідно з умовами тендерної документації та інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, 20.05.2026 року відбулося розкриття тендерних пропозицій у порядку, визначеному пунктом 39 Особливостей. Відповідно до пункту 41 Особливостей розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень пункту 43 Особливостей. Частиною дев’ятою статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації тендерну пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною. Частиною десятою статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. З огляду на викладене, первинний строк розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «ТЕПЛОМОНТАЖ ІФ» (код ЄДРПОУ 42119843), яка була визначена електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною, становив до 27.05.2026 року. У зв’язку з великим обсягом документів, поданих у складі тендерної пропозиції, необхідністю їх детального аналізу на відповідність вимогам тендерної документації, а також значною завантаженістю уповноваженої особи, Замовником було прийнято рішення про аргументоване продовження строку розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «ТЕПЛОМОНТАЖ ІФ» до 20 робочих днів відповідно до частини десятої статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі». Водночас під час подальшого здійснення процедури закупівлі Замовником було встановлено, що у зв’язку з тривалістю процедури розгляду тендерної пропозиції, необхідністю дотримання строків, передбачених законодавством для розгляду документів, можливого усунення невідповідностей учасником відповідно до пункту 43 Особливостей, можливого оскарження рішень Замовника, а також строків, передбачених для прийняття рішення про намір укласти договір та укладення договору про закупівлю, фактичне виконання робіт у передбачений тендерною документацією строк — до 30.06.2026 року — стало об’єктивно неможливим. Таким чином, Замовником виявлено порушення, яке полягає у неможливості подальшого проведення процедури закупівлі із забезпеченням реального та належного виконання робіт у строк, визначений тендерною документацією. Подальше продовження процедури закупівлі за наявних умов могло б призвести до укладення договору, виконання якого у передбачений строк є фактично неможливим, що суперечить принципам здійснення публічних закупівель, визначеним статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема принципам максимальної економії, ефективності, пропорційності, добросовісної конкуренції серед учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Неможливість усунення зазначеного порушення полягає в тому, що після розкриття тендерних пропозицій та початку їх розгляду Замовник не має можливості змінити істотні умови закупівлі, зокрема строк виконання робіт, без порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель та без впливу на умови, на яких учасники подавали свої тендерні пропозиції. Зміна строку виконання робіт на цьому етапі фактично означала б зміну умов тендерної документації після розкриття тендерних пропозицій, що могло б порушити права та законні інтереси учасників, які формували свої пропозиції з урахуванням визначеного Замовником строку виконання робіт до 30.06.2026 року. Крім того, така зміна могла б вплинути на коло потенційних учасників, ціну пропозицій, виробниче планування, організацію виконання робіт та інші істотні умови участі у закупівлі. Отже, усунути зазначене порушення в межах цієї процедури закупівлі без порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей неможливо. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Замовником враховано, що відміна відкритих торгів на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей має бути не формальною, а належним чином обґрунтованою, із зазначенням конкретного порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, описом такого порушення та поясненням, чому таке порушення неможливо усунути на відповідному етапі закупівлі. Крім того, Замовником враховано, що строк виконання робіт є істотною умовою договору про закупівлю, а його подальше продовження після укладення договору можливе лише за наявності документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили необхідність такого продовження. Водночас укладення договору про закупівлю із завідомо недостатнім фактичним строком для виконання робіт значного обсягу створювало б ризик укладення договору, який об’єктивно не може бути належно виконаний у строк, передбачений тендерною документацією. З огляду на викладене, продовження процедури закупівлі на існуючих умовах не забезпечувало б дотримання принципів здійснення публічних закупівель, визначених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», та могло б призвести до укладення договору про закупівлю з умовами, фактичне виконання яких у встановлений строк є неможливим. З огляду на викладене, з метою дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель, недопущення укладення договору про закупівлю, який об’єктивно не може бути виконаний у строк, передбачений тендерною документацією, а також з метою забезпечення принципів здійснення публічних закупівель, передбачених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», наявні правові підстави для відміни відкритих торгів на закупівлю «Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації», код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація, ідентифікатор закупівлі № UA-2026-05-04-011107-a, на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження: 16.06.2026 19:14 - 27.06.2026 00:00
Дата опублікування: 16.06.2026 19:14
Дата виконання: 27.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 473 387.60 Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації, код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація