• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо

Торги не відбулися

57 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 06c3ee8f655340b58a159d2d69a57e7f
Внутрішній номер закупівлі: 29108281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-010754-a   
Замовник: Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
Контактна особа: Марія Басай +380671655224 bmcppv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 15:45 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 15:45 - 12.05.2026 00:00
Аукціон: з 12.05.2026 15:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 500.00 ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо