-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ стиснений природний (метан))
Тендер Prozorro UA-2018-12-14-002494-c
Торги не відбулися
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
Номер:
bf8cf63cbab342fbabde536927898386
Внутрішній номер закупівлі:
2910765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-14-002494-c
Замовник:
КП "Автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328327
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, провул. 3-Й ТРАНЗИТНИЙ, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Кондратюк +380633700540 katp0628@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2018 13:22 - 23.12.2018 13:19
Період прийому пропозицій:
14.12.2018 13:22 - 02.01.2019 13:19
Аукціон:
03.01.2019 12:04 - 03.01.2019 12:25
Період кваліфікації:
03.01.2019 12:25 - 16.01.2019 09:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ стиснений природний (метан))
Кількість
120000 метри кубічні
Період постачання
14.01.2019 - 13.01.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКО-МЕТАН"
Оскарження: 11.01.2019 14:51 - 22.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41575464
-
Контактна особа:
Анатолій Володимирович 380979465467, 380979465467 ecometan@rambler.ru
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, вул. Київська, 333
Оскарження: 11.01.2019 14:51 - 22.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 142 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 977 600.00 UAH з ПДВ
Документи
36
Скарги
1
ТОВ "ГЛОБАЛ ЕНЕРДЖИ"
Оскарження: 11.01.2019 15:01 - 27.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39189072
-
Контактна особа:
Милятинський Богдан +380674322994 d.yuliya2017@gmail.com
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ЛИТВИНЕНКО-ВОЛЬГЕМУТ, будинок 31-А
Оскарження: 11.01.2019 15:01 - 27.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 220 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 980 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.01.2019 09:48
Документи
36
Скарги
0