• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті, сосна

Торги не відбулися

11 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 72182736c6fd474697f92b65be19a65d
Внутрішній номер закупівлі: 29106206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-008665-a   
Замовник: Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
Контактна особа: Пилипенко Ірина Григорівна +380532554719 Pylypenko0508@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 14:44 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 14:44 - 12.05.2026 00:00
Аукціон: з 12.05.2026 12:59
Період кваліфікації: 12.05.2026 00:00 - 14.05.2026 10:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 800.00 Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті, сосна