• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

детектор та аналізатор

Торги не відбулися

165 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f18bfc9d36f84567af2c7f5c98dc863f
Внутрішній номер закупівлі: 29100274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-002715-a   
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Контактна особа: Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 10:57 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 10:57 - 14.05.2026 09:00
Аукціон: з 15.05.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴165 000.00 детектор та аналізатор