• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015:18530000-3 Подарунки та нагород (Лот № 1 – Нагородна атрибутика (медалі та кубки) для проведення на високому організаційному рівні чемпіонатів міста Києва з олімпійських видів спорту) (Лот № 2 – Нагородна атрибутика (медалі та кубки) для проведення на високому організаційному рівні чемпіонатів міста Києва з неолімпійських видів спорту)

Завершена

3 636 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e3ab07d1847f4b038596ee5ba2023856
Внутрішній номер закупівлі: 29099432
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-04-001873-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 636 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2026 10:20 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2026 10:20 - 12.05.2026 06:00
Аукціон: 13.05.2026 11:37 - 13.05.2026 12:33
Період кваліфікації: 13.05.2026 12:33 - 19.05.2026 15:05
Період завантаження договору: 25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 818 000.00 Лот № 1 – Нагородна атрибутика (медалі та кубки) для проведення на високому організаційному рівні чемпіонатів міста Києва з олімпійських видів спорту
  • Лот №2 ₴1 818 000.00 Лот № 2 – Нагородна атрибутика (медалі та кубки) для проведення на високому організаційному рівні чемпіонатів міста Києва з неолімпійських видів спорту