-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-011680-a
Торги не відбулися
177 442 415.63
UAH з ПДВ
Номер:
7b56d69359b84474822207e4a170fbe1
Внутрішній номер закупівлі:
29096180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-011680-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Глущенко +380956385425 igor220995@gmail.com https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
177 442 415.63 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 18:01 - 08.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 18:01 - 11.05.2026 09:00
Аукціон:
з 12.05.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴177 442 415.63 Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)