• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (муфти, трійники, переходи, заглушки, коліна, редукція гумова, ревізія, труба ППР, хрестовини, шланги гнучкі, американки прямі, відводи сталеві, переходи сталеві)

Завершена

247 271.00 UAH з ПДВ
Номер: 0ea22b8ee443444e8aa39688bbfd975e
Внутрішній номер закупівлі: 29095834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-01-011325-a   
Замовник: ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Світлана Василівна Давимока 380674377531 postachsv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 247 271.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2026 17:07 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2026 17:07 - 09.05.2026 13:00
Аукціон: 11.05.2026 11:12 - 11.05.2026 11:47
Період кваліфікації: 11.05.2026 11:47 - 15.05.2026 15:47
Період завантаження договору: 21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴247 271.00 Муфти, трійники, переходи, заглушки, коліна, редукція гумова, ревізія, труба ППР, хрестовини, шланги гнучкі, американки прямі, відводи сталеві, переходи сталеві