-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «ДК 021:2015: 66510000-8 - Страхові послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-010086-a
Закупівля проводиться відповідно до порядку, визначеного Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями)
Завершена
13 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
da0ddd1d6ba1433eb1e3f04dea902d0f
Внутрішній номер закупівлі:
29094602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-010086-a
Замовник:
Львівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910031
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 17/19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Однороз Юлія Андріївна 380961155286 yuliiaodnoroz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 15:34 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 15:34 - 09.05.2026 16:00
Аукціон:
11.05.2026 12:51 - 11.05.2026 13:14
Період кваліфікації:
11.05.2026 13:14 - 15.05.2026 16:28
Період завантаження договору:
21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 500.00 Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «ДК 021:2015: 66510000-8 - Страхові послуги»