• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби ПЕ 100 SDR

179 ВО

Завершена

556 667.00 UAH з ПДВ
Номер: 5ff38c6696cd459abc385d5f6b9929d4
Внутрішній номер закупівлі: 29094268
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-01-009761-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: Катерина Анатоліївна Лучко 380503847607 k.luchko@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 556 667.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2026 15:21 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2026 15:21 - 09.05.2026 16:00
Аукціон: з 11.05.2026 13:42
Період кваліфікації: 09.05.2026 16:00 - 13.05.2026 11:40
Період завантаження договору: 19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴556 667.00 Труби ПЕ 100 SDR