-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Дерюгіних»
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-008012-a
Завершена
346 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce912e021f904c3bbf85fbc3d60d48d8
Внутрішній номер закупівлі:
29092530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-008012-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
346 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 14:17 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 14:17 - 09.05.2026 00:00
Аукціон:
з 11.05.2026 11:01
Період кваліфікації:
09.05.2026 00:00 - 13.05.2026 17:12
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 840.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Дерюгіних»