-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для горизонтальної дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-007787-a
Завершена
84 490 089.40
UAH з ПДВ
Номер:
d4a0fa473a954a92a65243fcf149a0f5
Внутрішній номер закупівлі:
29092294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-007787-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Козир 380577252515 iu_kozyr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 490 089.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 14:05 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 14:05 - 09.05.2026 09:00
Аукціон:
з 11.05.2026 12:53
Період кваліфікації:
09.05.2026 09:00 - 12.05.2026 15:55
Період завантаження договору:
18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 490 089.40 Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для горизонтальної дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки