-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
молоко (Лот 1 - молоко 3,2%, Лот 2 - молоко згущене)
Тендер Prozorro UA-2018-12-17-005208-c
на потребу 2019 року
Завершена
336 562.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 134.16 UAH
мін. крок: 0% або 134.16 UAH
Номер:
9945d28f9d6047748cd849e3b5378358
Внутрішній номер закупівлі:
2908914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-17-005208-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145671
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Вікторівна Радченко +380661922434,+380536233483,+380536233239 horol-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
336 562.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2018 18:11 - 23.12.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2018 18:11 - 02.01.2019 20:00
Аукціон:
03.01.2019 11:11 - 03.01.2019 16:32
Період кваліфікації:
03.01.2019 16:32 - 09.01.2019 17:19
Період завантаження договору:
03.01.2019 16:32 - 23.01.2019 16:32
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴309 730.00 молоко 3,2%
- Лот №2 ₴26 832.00 молоко згущене