-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї 66000 mAh 6S Solid-state, в кількості 20 штук, за кодом ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори.
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-001591-a
Завершена
706 020.00
UAH з ПДВ
Номер:
a427477145ae4800ba22d787881eb9f1
Внутрішній номер закупівлі:
29086141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-001591-a
Замовник:
Військова частина А4860
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637812
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, 0
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ілля ТЕЛИЧКО +380950275377 winnergo2026@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
706 020.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумуляторні батареї 66000 mAh 6S Solid-state
Кількість
20 штука
Період постачання
до 02.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М-АГРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39951406
-
Адреса:
07850, Україна, Київська область, Бучанський р-н., селище Клавдієво-Тарасове, вул. Центральна, будинок 10Е
Ціна пропозиції
706 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.05.2026 09:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7cc4269a7fc42dabbbec0caa4573935
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-01-001591-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "М-АГРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39951406
-
Адреса:
07850, Україна, Київська область, Бучанський р-н., селище Клавдієво-Тарасове, вул. Центральна, будинок 10Е
Номер договору:
167
Сума договору:
706 020.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
588 350.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Акумуляторні батареї 66000 mAh 6S Solid-state: 35 301.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.04.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.04.2026 17:12
Статус:
Підписаний