-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-011501-a
Завершена
5 900 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8424cad37d74010aa3349bd03b63e83
Внутрішній номер закупівлі:
29084092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-011501-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 shevchenko.lv@knutd.edu.ua http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 19:34 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 19:34 - 12.05.2026 00:00
Аукціон:
з 12.05.2026 12:35
Період кваліфікації:
12.05.2026 00:00 - 18.05.2026 18:28
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 900 000.00 Комплекс обладнання для електрохімічних досліджень та хімічної обробки графіту