-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-011282-a
Завершена
314 839.18
UAH з ПДВ
Номер:
e96e910cf6524876b7ace3d30a4c4244
Внутрішній номер закупівлі:
29083868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-011282-a
Замовник:
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226286
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капітульна, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Третиник +380962766152 zamokung@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
314 839.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 18:17 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 18:17 - 09.05.2026 00:00
Аукціон:
11.05.2026 14:47 - 11.05.2026 15:16
Період кваліфікації:
11.05.2026 15:16 - 21.05.2026 09:56
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 839.18 Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури