-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі здійснення післяпроектного моніторингу оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності проектів по Коростишівському надлісництву
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-010586-a
Торги не відбулися
161 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
1908a65ebabc442b8fa08df7174e755f
Внутрішній номер закупівлі:
29083180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-010586-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
161 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 16:53 - 08.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 16:53 - 11.05.2026 00:00
Аукціон:
11.05.2026 13:38 - 11.05.2026 14:07
Період кваліфікації:
11.05.2026 14:07 - 06.07.2026 09:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 666.67 Послуги зі здійснення післяпроектного моніторингу оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності проектів по Коростишівському надлісництву