• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015 – 24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція»

Докладніше в Тендерній документації. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою

Завершена

299 603.85 UAH без ПДВ
Номер: 89021dc7bc054e698022d77e84726027
Внутрішній номер закупівлі: 29082638
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-010047-a   
Замовник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Контактна особа: Воропаєва Світлана Геннадіївна +380612392431 svetlanavoropaeva86@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 299 603.85 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 16:28 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 16:28 - 08.05.2026 08:00
Аукціон: 11.05.2026 11:55 - 11.05.2026 12:24
Період кваліфікації: 11.05.2026 12:24 - 14.05.2026 15:12
Період завантаження договору: 20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴299 603.85 Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015 – 24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція»