-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-008552-a
Завершена
274 995.00
UAH з ПДВ
Номер:
11ee06e5fce84595abe9242d8055a9f8
Внутрішній номер закупівлі:
29081143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-008552-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998803
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паламарчук А.А. 380951851192 alyonapalam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
274 995.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 15:24 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 15:24 - 08.05.2026 17:00
Аукціон:
з 11.05.2026 11:05
Період кваліфікації:
08.05.2026 17:00 - 11.05.2026 10:11
Період завантаження договору:
17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴274 995.00 ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання