• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Супутниковий модем

Завершена

310 933.00 UAH з ПДВ
Номер: 22ed9cc970e64b368564d881aeb640b1
Внутрішній номер закупівлі: 29079471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-006885-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 310 933.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 14:16 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 14:16 - 08.05.2026 00:00
Аукціон: з 08.05.2026 11:24
Період кваліфікації: 08.05.2026 00:00 - 14.05.2026 08:58
Період завантаження договору: 20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴310 933.00 Супутниковий модем