-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі Козелецького ліцею № 2 Козелецької селищної ради по вул. Соборності, 70, сел. Козелець, Чернігівського району, Чернігівської області» (коригування кошторисної частини проєктної документації), за ЄЗС ДК 021:2015 – 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-004843-a
Торги не відбулися
3 137 022.00
UAH з ПДВ
Номер:
34e83120b32f4e87a2d6d37c1271b786
Внутрішній номер закупівлі:
29077417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-004843-a
Замовник:
Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41777072
-
Адреса:
17000, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Катерина Миколаївна 380637316530 tender4989@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 137 022.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 12:24 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 12:24 - 15.05.2026 00:00
Аукціон:
з 15.05.2026 12:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 137 022.00 «Капітальний ремонт покрівлі Козелецького ліцею № 2 Козелецької селищної ради по вул. Соборності, 70, сел. Козелець, Чернігівського району, Чернігівської області» (коригування кошторисної частини проєктної документації), за ЄЗС ДК 021:2015 – 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи