-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-002368-a
Завершена
95 362.99
UAH з ПДВ
Номер:
afac9c152c244990abbd0a158bd8105e
Внутрішній номер закупівлі:
29074939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-002368-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Аліна КАШИРА +380994780403 kashira.agz@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
95 362.99 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів (код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
29.04.2026 - 14.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДОМ ХАРКІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33207174
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА будинок 94-А
Ціна пропозиції
95 362.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2026 10:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8fa075960db34c30bac5a2f964099de3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-30-002368-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДОМ ХАРКІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33207174
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА будинок 94-А
Номер договору:
92
Сума договору:
83 681.73 UAH з ПДВ
Сума договору:
69 734.77 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.04.2026 10:33
Статус:
Підписаний