• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, реле та шинопроводи)

Завершена

6 774 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 55f6c244b32b49ada11103ccfff6423c
Внутрішній номер закупівлі: 29074430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-001829-a   
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Контактна особа: Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 774 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 10:12 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 10:12 - 08.05.2026 01:00
Аукціон: з 11.05.2026 15:15
Період кваліфікації: 08.05.2026 01:00 - 12.05.2026 09:51
Період завантаження договору: 18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 774 000.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі, рубильники, реле та шинопроводи)