• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засоби захисту рослин (в асортименті)

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу " ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Завершена

6 015 973.00 UAH з ПДВ
Номер: 7a575e325116414e8bd37a083a06737b
Внутрішній номер закупівлі: 29072361
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-29-012862-a   
Замовник: Інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Мельничук Тетяна Григорівна 380973622588 buhkorma@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 015 973.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2026 21:41 - 08.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2026 21:41 - 11.05.2026 00:00
Аукціон: з 11.05.2026 15:36
Період кваліфікації: 11.05.2026 00:00 - 14.05.2026 22:57
Період завантаження договору: 20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 015 973.00 Засоби захисту рослин (в асортименті)