• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Атлант»

Завершена

32 610.00 UAH з ПДВ
Номер: 28a794d0d08f4e9196fdaa9d955e042a
Внутрішній номер закупівлі: 29072298
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-29-012798-a   
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Контактна особа: Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 32 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2026 21:01 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2026 21:01 - 07.05.2026 00:00
Аукціон: з 07.05.2026 14:56
Період кваліфікації: 07.05.2026 00:00 - 11.05.2026 22:42
Період завантаження договору: 17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 610.00 Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Атлант»