-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нанесення дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-011516-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 111 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 111 днів назад
499 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fffca1197c3f460784c7408cdb0760d1
Внутрішній номер закупівлі:
29071020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-011516-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
499 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 16:46 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 16:46 - 07.05.2026 18:00
Аукціон:
з 08.05.2026 13:31
Період кваліфікації:
07.05.2026 18:00 - 18.05.2026 14:30
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 000.00 Нанесення дорожньої розмітки