• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування системи автоматичної установки водяного пожежогасіння

Завершена

107 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 0a0cb4eb31c140c688cac98ef45cc2dc
Внутрішній номер закупівлі: 29067754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-29-008255-a   
Замовник: ВЕРХОВНИЙ СУД
Контактна особа: Тетяна Шпильова 380445945692 Shpylovatv@supreme.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 107 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2026 14:46 - 07.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2026 14:46 - 10.05.2026 12:00
Аукціон: з 11.05.2026 11:54
Період кваліфікації: 10.05.2026 12:00 - 12.05.2026 16:13
Період завантаження договору: 18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴107 200.00 Технічне обслуговування системи автоматичної установки водяного пожежогасіння