-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання, 2 група, сосна, неколоті)
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-007678-a
Торги не відбулися
399 168.00
UAH з ПДВ
Номер:
1037f30497b0456c866caec790c10859
Внутрішній номер закупівлі:
29067181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-007678-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Лямченко +380991250371 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 168.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 14:25 - 07.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 14:25 - 10.05.2026 12:00
Аукціон:
з 11.05.2026 15:52
Період кваліфікації:
10.05.2026 12:00 - 15.05.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴399 168.00 03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання, 2 група, сосна, неколоті)