-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Модуль видачі дозиметрів
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-004448-a
Завершена
288 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
99758215f9a34cf69168ec3717aa58e7
Внутрішній номер закупівлі:
29063994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-004448-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мосійчук Мирослава Миколаївна 380363668495 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
288 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 11:41 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 11:41 - 07.05.2026 13:00
Аукціон:
з 08.05.2026 13:21
Період кваліфікації:
07.05.2026 13:00 - 15.05.2026 10:59
Період завантаження договору:
21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴288 540.00 Модуль видачі дозиметрів