-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-003096-a
Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Торги не відбулися
363 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
9356c7fd0ba941ffa90efdb81df2f777
Внутрішній номер закупівлі:
29062650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-003096-a
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
363 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 10:59 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 10:59 - 07.05.2026 08:00
Аукціон:
з 08.05.2026 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴363 650.00 Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314