-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перетворювачі частоти
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-000754-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Торги відмінено
560 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
349f5b1d17894c7aa69c70044dbf2b4c
Внутрішній номер закупівлі:
29060311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-000754-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич 0443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 09:17 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 09:17 - 07.05.2026 00:00
Аукціон:
07.05.2026 11:43 - 07.05.2026 12:06
Період кваліфікації:
07.05.2026 12:06 - 19.05.2026 09:41
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
93f9c2c261034f6181c252311746a52b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлено порушення законодавства, що унеможливлюють подальше її проведення, а саме: під час формування тендерної документації та проєкту договору відповідальним працівником було помилково включено вимогу щодо ступеня локалізації виробництва.
Період оскарження:
04.06.2026 16:11 - 15.06.2026 00:00
Дата опублікування:
04.06.2026 16:11
Дата виконання:
15.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴560 000.00 Перетворювачі частоти