• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Провід для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

320 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d9214b02c1c94a8781f0f298b789ea4b
Внутрішній номер закупівлі: 29059768
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-29-000205-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Поліщук Костянтин Олександрович 380569555363 k.polishchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.04.2026 08:33 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2026 08:33 - 07.05.2026 00:00
Аукціон: з 07.05.2026 11:44
Період кваліфікації: 07.05.2026 00:00 - 08.05.2026 10:55
Період завантаження договору: 14.05.2026 00:00 - 24.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴320 000.00 Провід для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"