• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Печі непобутового призначення (Підігрівачі газу типу ПГ-5, ПГ-10)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

15 334 343.00 UAH без ПДВ
Номер: 84ddc8c48ef540c882d8f69295769bac
Внутрішній номер закупівлі: 29057610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-28-012998-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Панченко Ольга Олександрівна 380442986950 PANCHENKO-OA@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 42340000-1 Печі непобутового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 334 343.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.04.2026 16:30 - 09.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2026 16:30 - 12.05.2026 15:00
Аукціон: 13.05.2026 13:32 - 13.05.2026 13:55
Період кваліфікації: 13.05.2026 13:55 - 20.05.2026 16:20
Період завантаження договору: 26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 334 343.00 Печі непобутового призначення (Підігрівачі газу типу ПГ-5, ПГ-10)