• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту насосного обладнання НК 200/370 В

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

1 563 817.21 UAH без ПДВ
Номер: c46a624314164c9a8214155ff74e88bf
Внутрішній номер закупівлі: 29057077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-28-012456-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Овсієнко Дар′я 380935164364 Daria.Ovsiienko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 563 817.21 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.04.2026 16:11 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2026 16:11 - 14.05.2026 12:00
Аукціон: з 15.05.2026 14:56
Період кваліфікації: 14.05.2026 12:00 - 01.06.2026 16:55
Період завантаження договору: 07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 563 817.21 Послуги з ремонту насосного обладнання НК 200/370 В