-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2016-10-20-000290-a
Торги не відбулися
18 471 166.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 92 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 92 000.00 UAH
Номер:
c7334a473b0845099d05a0d878e0eed4
Внутрішній номер закупівлі:
290565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-20-000290-a
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюк Тетяна Володимирівна +380323041357 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
18 471 166.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
92 000.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2016 13:02 - 26.10.2016 14:07
Період прийому пропозицій:
20.10.2016 13:02 - 05.11.2016 13:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
1000000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30732144
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» +380442256505 tender@burisma.com http://burisma.com/
-
Адреса:
Украина, Київська обл., Киев, 04073, м. Київ, вул. Рилєєва, 10-А, офіс 518
Початкова пропозиція
18 146 731.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 146 731.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0