-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура, за ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-011552-a
Завершена
26 148.00
UAH з ПДВ
Номер:
760ec7a05bb647c0baa409b02222dae4
Внутрішній номер закупівлі:
29056164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-011552-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Подолянець +380664012773 igor.podolyanets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 148.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 15:42 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 15:42 - 07.05.2026 00:00
Аукціон:
з 07.05.2026 15:34
Період кваліфікації:
07.05.2026 00:00 - 13.05.2026 14:39
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 148.00 Електрична апаратура