• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, ламінат, піна монтажна)

Торги не відбулися

38 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a0138a0154b148b09fa66b5419bd32f0
Внутрішній номер закупівлі: 29050588
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-28-005938-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОСТИСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МОСТИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Павло Кайдан +380679567664 kaidanpasha777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.04.2026 12:08 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2026 12:08 - 06.05.2026 00:00
Аукціон: з 06.05.2026 11:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴38 000.00 ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, ламінат, піна монтажна)