-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №28, центр Софії Русової Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Переяславська, 39
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-005407-a
Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №28, центр Софії Русової Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Переяславська, 39
Завершена
419 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
5940b6aae0b64738984d88993d1ce4ab
Внутрішній номер закупівлі:
29050075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-005407-a
Замовник:
Управління освіти Прилуцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147612
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Вокзальна, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Вікторія Володимирівна 380669247506 booh@uopmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
419 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 11:48 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 11:48 - 06.05.2026 10:00
Аукціон:
з 07.05.2026 15:00
Період кваліфікації:
06.05.2026 10:00 - 11.05.2026 16:33
Період завантаження договору:
17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴419 500.00 Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон і дверей на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №28, центр Софії Русової Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Переяславська, 39