• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, в/м №12, будинок 7

Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, в/м №12, будинок 7

Торги не відбулися

420 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d1b947f1c2e349dd805d7641981f1802
Внутрішній номер закупівлі: 29049017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-28-004355-a   
Замовник: Управління освіти Прилуцької міської ради
Контактна особа: Ступак Вікторія Володимирівна 380669247506 booh@uopmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.04.2026 11:16 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2026 11:16 - 06.05.2026 09:00
Аукціон: з 07.05.2026 15:12
Період кваліфікації: 06.05.2026 09:00 - 13.05.2026 13:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴420 000.00 Поточний ремонт (встановлення (заміна) вікон на енергоефективні (із поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, в/м №12, будинок 7