-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Віраж»
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-002945-a
Торги не відбулися
31 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d0c3cd4ad0664d54b231df7fe2e02909
Внутрішній номер закупівлі:
29047623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-002945-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 10:44 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 10:44 - 06.05.2026 00:00
Аукціон:
з 06.05.2026 15:14
Період кваліфікації:
06.05.2026 00:00 - 13.05.2026 16:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Віраж»