-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клас психологічного розвантаження у кількості 1 комплект
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-013245-a
Завершена
177 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c0eb56e283f4030b3ae0dc19ed2577f
Внутрішній номер закупівлі:
29043570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-013245-a
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 17:27 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 17:27 - 05.05.2026 17:30
Аукціон:
з 06.05.2026 12:26
Період кваліфікації:
05.05.2026 17:30 - 06.05.2026 19:16
Період завантаження договору:
12.05.2026 00:00 - 22.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴177 000.00 Клас психологічного розвантаження