• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Робоча станція, міні-ПК / неттоп

Завершена

643 498.00 UAH з ПДВ
Номер: c64390167d464d9da4916f86203f6418
Внутрішній номер закупівлі: 29043450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-27-013133-a   
Замовник: Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Контактна особа: Лілія Палійчук +380665214154 lili262808@gmail.com https://esc-iasa.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 643 498.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.04.2026 17:14 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2026 17:14 - 06.05.2026 23:59
Аукціон: 07.05.2026 13:57 - 07.05.2026 15:13
Період кваліфікації: 07.05.2026 15:13 - 08.05.2026 15:07
Період завантаження договору: 14.05.2026 00:00 - 24.05.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴554 682.00 Робоча станція
  • Лот №2 ₴88 816.00 Міні-ПК / неттоп